Навчальні матеріалиПоради батькам

“Білий Лотос” виховує особистостей

Діти – найцінніше з усього, що є у нашому житті.

І головне питання усіх батьків – це правильне виховання. Як зробити так, щоб дитина виросла здоровою, сильною та щасливою? У кожного, безперечно, є свої певні захоплення та свої таланти. Можна проявляти себе по різному: малювати, писати вірші, співати, щось будувати і т. д. Але куди ж подіти ту шалену дитячу енергію, яка переповнює? Усі діти – активні, і тут завдання батьків направити їх енергію та розвиток у правильне русло. Найкраще загартовує тіло спорт, а найкраще загартовує дух та силу характеру – мистецтво карате.

Заняття карате дають дітям можливість зміцнити здоров’я, укріпити м’язи, підтримувати в хорошій формі тіло, а головне допомагають дітлахам виховати сильний характер, цілеспрямованість, витривалість, розвинути впевненість у собі.

На мою думку, можна займатися різними видами творчості, але спортом дитина повинна займатися обов’язково. Кожного разу дивлюся, як дітки приходять на тренування у наш клуб ” Білий Лотос”. Там, в залі, для них є можливість побігати, розім’ятися, відпрацювати удари, виплеснути свою енергію. І для них це дуже цікаво, це – ніби гра… Вони навіть не здогадується, наскільки потім ці вміння та навички знадобляться їм в дорослому житті. Тож задумайтеся.. Якщо з раннього віку ви відведете дитину на карате, то в майбутньому вона обов’язково буде вам вдячна. “Яке зерно посієш, такий плід і виросте”. Давайте разом засівати по зернинці розумне, добре та вічне і плекати його в наших дітях!

© Клуб “Білий Лотос”, автор Оксана Садовник.

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”foto”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *