Розклад занять

Понеділок Вівторок Середа Четверг Пятниця Субота Неділя
9:30 – 11:00
Ранкова група
Куліш С.
9:30 – 11:00
Ранкова група
Тарасюк О.
9:30 – 11:00
Ранкова група
Куліш С.
9:30 – 11:00
Ранкова група
Тарасюк О.
9:30 – 11:00
Ранкова група
Куліш С.
9:30 – 11:00
Ранкова група
Тарасюк О.
15:30 – 17:00
“Міядзато”
8-10р. 10 кю.
Куліш С.
15:30 – 17:00
7-10р. новенькі
Куліш С.
15:30 – 17:00
“Міядзато”
8-10р. 10 кю.
Куліш С.
15:30 – 17:00
7-10р. новенькі
Куліш С.
15:30 – 17:00
“Міядзато”
8-10р. 10 кю.
Куліш С.
9:30 – 11:00
7-10р. новенькі
Куліш С.
11:00-13:00
Цигун
Куліш С.
17:15 – 18:30
“Тигри”
4-7р. 10 кю
Куліш О.
17:15 – 18:45
(всі сині паси)
Збірна клубу №2
Куліш С.,
Кужель В.
17:15 – 18:30
“Тигри”
4-7р. 10 кю
Куліш О.
17:15 – 18:45
(всі сині паси)
Збірна клубу №2
Куліш С.,
Кужель В.
17:15 – 18:30
“Тигри”
4-7р. 10 кю
Куліш О.
13:30 – 15:00
(всі сині паси)
Збірна клубу №2
Куліш С.,
Кужель В.
18:45 – 19:45
“Fight fitness”
Куліш О.
19:30 – 21:00
Кобудо
“Мастадонти”
Куліш С.
18:45 – 19:45
“Fight fitness”
Куліш О.
19:30 – 21:00
Кобудо
“Мастадонти”
Куліш С.
18:45 – 19:45
“Fight fitness”
Куліш О.
15:00 – 16:30
Кобудо
“Мастадонти”
Куліш С.
19:30 – 21:00
Збірна клубу №1
Куліш С.
19:30 – 21:00
Збірна клубу №1
Куліш С.
19:30 – 21:00
Збірна клубу №1
Куліш С.
вхід до зали
Понеділок Вівторок Середа Четверг Пятниця Субота Неділя
15:30 – 17:00
“Іппон”
Всі зелені паси (6-8 кю)
Тарасюк О.
15:30 – 17:00
“Чемпіон”
7-8р. 9-7 кю
Куліш О.
15:30 – 17:00
“Іппон”
Всі зелені паси (6-8 кю)
Тарасюк О.
15:30 – 17:00
“Чемпіон”
7-8р. 9-7 кю
Куліш О.
15:30 – 17:00
“Іппон”
Всі зелені паси (6-8 кю)
Тарасюк О.
10:00 – 11:30
“Чемпіон”
Куліш О.
17:15 – 18:30
“Міягі”
6-9р., 10-9 кю
Лаврінов О.
17:15 – 18:30
“Панда”
10 кю (діти стаж занять 3 місяці + новенькі)
Куліщ О.
17:15 – 18:30
“Міягі”
6-9р., 10-9 кю
Лаврінов О.
17:15 – 18:30
“Панда”
10 кю (діти стаж занять 3 місяці + новенькі)
Куліщ О.
17:15 – 18:30
“Міягі”
6-9р., 10-9 кю
Лаврінов О.
11:45 – 13:00
“Панда”
Куліш О.
18:45 – 20:00
“Воїн”
(діти до 10р.)
Тарасюк О.
18:45 – 20:00
“Самурай”
(5-6р всі паси + 7р. білі паси)
Куліш О.
18:45 – 20:00
“Воїн”
(діти до 10р.)
Тарасюк О.
18:45 – 20:00
“Самурай”
(5-6р всі паси + 7р. білі паси)
Куліш О.
18:45 – 20:00
“Воїн”
(діти до 10р.)
Тарасюк О.
13:30 – 14:45
“Самурай”
Куліш О.
Понеділок Вівторок Середа Четверг Пятниця Субота Неділя
15:30-16:55
“Леви”
(7-8 років, 10 кю)
Ярмольчук М.
15:30-16:55
“Леви”
(7-8 років, 10 кю)
Ярмольчук М.
10:00-11:25
“Леви”
(7-8 років, 10 кю)
Ярмольчук М.
17:15–18:30
“Журавель”
(9-10 років, 10-7 кю)
Тарасюк О.
17:15–18:30
“Журавель”
(9-10 років, 10-7 кю)
Тарасюк О.
11:45–13:00
“Журавель”
(9-10 років, 10-7 кю)
Тарасюк О.
18:45–20:00
“Скорпіон”
(4-6 років)
Тарасюк О.
18:45–20:00
“Скорпіон”
(4-6 років)
Тарасюк О.
13:30–14:45
“Скорпіон”
(4-6 років)
Тарасюк О.