FIGHT FITNESS

Fight fitness – не є видом спорту. Це сучасна, розроблена професіоналами, фітнес-програма, основою якої є функціональні тренування. Функціональні тренування об’єднують безліч напрямків фітнесу: кругові тренування, силові тренування, стрейтчинг, саме тому головною рисою цих тренувань є різноманітність.
Програма Fight fitness відрізняється від звичайних функціональних тренувань тим, що вона включає в себе елементи самооборони. Даний вид тренувань призначений для людей, які мають бажання отримати навики бойових мистецтв, але при цьому не прагнуть стати професійними бійцями чи спортсменами.
Fight fitness поєднує у собі як силові вправи, енергійні елементи аеробіки під стимулюючу музику, розтяжку, так і рухи відверто бойових мистецтв – бокcу, карате та інших. Тренування триває протягом 55 хвилин.
Такий вид фітнес-тренувань досить відчутно навантажує жіночий організм. Заняття Fight fitness сприяють зменшенню ваги, підвищують силу і витривалість, розвивають гнучкість тіла, покращують координацію. Забіг на дистанцію десяти кілометрів відповідає по енергозатратам одному тренуванню по Fight fitness, мінімум 800 кілокалорій, що доволі вагомий показник для охочих “підсушити” тіло.
Виконання ударних технік робить дану систему фітнесу мега функціональною! Рухи руками та ногами виконуються з великою амплітудою та по різних траєкторіях, в різних позиціях і площинах, при цьому активно задіюються «глибокі» м’язи стабілізатори, які важко опрацьовуються в інших програмах. Кожне заняття Fight fitness задіює та рівномірно навантажує практично всі групи м’язів, що сприяє профілактиці захворювань суглобів і хребта, формуванню правильної постави.

[Best_Wordpress_Gallery id=”10″ gal_title=”foto”]

Після заняття по Fight fitness ви відчуєте потужний емоційний заряд, стенете впевненіші в собі, бадьоріші, сильніші, зміцнете та оздоровите свій організм.

Тренери

Куліш Ольга
Головний зал: м. Рівне, вул. Київська 36 (готель Турист, 10 поверх)

Тел. 0979791481