Карате KIDS

На батьківщині цього виду бойового мистецтва, навчання карате є частиною культури виховання підростаючого покоління. Тому що займатися цим видом боротьби у віці 4-5 років там зовсім не виняток. Найчастіше десятирічні японці вже мають певний дан (рівень, ступінь майстерності) з карате.
В Україні навчання маленьких дітей східних єдиноборств ще не стало широкою традицією (як, наприклад, заняття плаванням або футболом). Кількість секцій, які можуть похвалитися професіоналами високого класу, які вміють і люблять працювати з дошкільнятами не так вже велика.
«Клуб «Білий Лотос» запрошує на навчання дітей віком від 4-ох років Звичайно ж, тренування карате для дітей у таких групах не схожі на заняття більш старших груп. Це нагадує більше гру, ніж заняття прикладним бойовим видом спорту.
Карате розвиває тілесні та фізичні навички дитини:
Удосконалюються і розвиваються фізичні дані малюка, підвищується гнучкість і рухливість його суглобів.
Тренується координація рухів, спеціальні вправи сприяють коригуванню відхилень у розвитку опорно-рухового апарату.
На заняттях карате діти вчаться правильному диханню, оволодівають навичками контролю свого м’язового апарату, навчаються розслабляти м’язи і напружувати тоді, коли це необхідно.
У процесі регулярних занять карате невпевнена і сором’язлива дитина стає більш впевненою в собі і своїх силах, цілеспрямованою, яка володіє базовими навичками самоконтролю. Заняття цим видом боротьби протягом тривалого періоду часу є чудовим прикладом для дітей, який демонструє, як можна досягти успіху, якщо підходити до цього послідовно і сумлінно. В результаті регулярних тренувань дитина багаторазово переконується в існуванні тісного зв’язку між наполегливою працею і результатом.

 

Сенсей

Куліш Сергій

Інструктори

Тарасюк Олександр,
Куліш Ольга,
Ярмольчук Микола,
Занозовський Олександр,
Лаврінов Олексій,
Садовник Оксана.

Головний зал: м. Рівне, вул. Київська, 36
Додатковий зал: м. Рівне, вул. Гагаріна, 39а
Додатковий зал: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 1
Тел. 0979791481