Новини

Перший в десятці найкращих

У спорті завжди виграють найсильніші. Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню домогтися бажаної мети спортсмени здобувають перемоги. Часом шлях до цього п’єдесталу триває кілька років…
Так було і в Олександра Занозовського. Він багато працював для того, щоб перемогти, тренуючись щодня. «Коли бачиш результат своєї наполегливої праці, розумієш, що прийшов на тренування недаремно. Мотивація, прагнення отримати найкращий результат та рухатись далі – ці поняття поступово укорінюються в свідомості під час тренувань», – говорить Олександр.
Результат не заставив себе довго чекати. Майстер Спорту України, Чемпіон України, Чемпіон Кубку України, Чемпіон Кубку Світу та цьогорічний Чемпіон Європи з годзю – рю карате – ось звання, які здобув спортсмен Клубу «Білий Лотос» Олександр Занозовський.
Завдяки заняттям карате, Олександр зрозумів, що спорт потрібен не лише для того, щоб перемагати, а й для того, щоб загартовувати власний характер, волю, вчитися поважати усіх – тренера, партнера, суперників. «Виступаючи на спортивних змаганнях, думаєш перш за все про своїх близьких людей, про батьків, про те, як вони тебе зустрінуть і як вони пишатимуться тобою. І чим вищий рівень змагань, тим вища відповідальність».
Абсолютно кожен спортсмен хоче бути першим і найкращим в усьому. В черговий раз Олександр довів, що він – один з найкращих, посівши за результатами змагань 2018 року першу сходинку в рейтингу серед 10 кращих спортсменів з годзю – рю карате!


Кращий спортсмен, безумовно, заслужив щирі, теплі і добрі привітання зі спортивною перемогою. Бажаємо Олександру підкорення нових висот! Будь завжди впевненим у перемозі, став перед собою високі цілі і досягай їх з завзяттям, виявляючи силу духу! Будь завжди в хорошій формі, адже для спортсмена це дуже важливо. Великих тобі злетів і менше падінь! Удачі тобі, спортсмен!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *