Сенсей

Сенсей Сергій Андрійович Куліш

Сенсей Сергій Андрійович Куліш

Куліш Сергій Андрійович — засновник громадської організації «Клуб «Білий Лотос». Народився 27 червня 1975 року у м. Рівне.

Шлях вивчення карате розпочав зі стилю Шотокан у 1990 році під керівництвом Гірака Анатолія Митрофановича. 12 січня 1991 року шістнадцятирічний Сергій здобув свою першу кваліфікацію «8 Кю» (білий пас) по стилю Шотокан.

І вже через 9 років наполегливої праці та тренувань, а саме 20 травня 2000 року, Сергій Андрійович атестувався на 1 Дан (чорний пас) по стилю Фудокан. Атестацію провів засновник цього стилю Доктор Ілля Йорга, Сербія.

Паралельно із тренувальним процесом, Сергій Андрійович навчався в університеті за напрямком підготовки «Фізичне виховання і спорт» та згодом здобув ступінь магістра з фізичної реабілітації.

Вести тренувальні групи Сергій почав ще в статусі Семпая, старшого учня, у 1994-му році. Спочатку це були тренування для своїх молодших колег. Згодом Сергій Андрійович став Сенсеєм — вчителем, коли сформував перші власні групи. Але до повноцінної школи на той час було ще 19 років.

17 вересня 2005 року Сергій Андрійович вперше відвідав семінар Сенсея Теруо Чінена, на якому отримав 1 Дан (чорний пас) з Годзю-рю карате. А вже за два роки, 8 вересня 2007 року, Сергій Андрійович атестувався на 2 Дан, 20 серпня 2011 року — на 3 Дан і 8 липня 2015 року Сенсей Сергій Куліш був атестований на 4 Дан з годзю-рю карате.

Серед вчителів, в яких отримував знання та навички, є Гірак А. М. (Україна), Доктор Ілля Йорга (Сербія), Хідетака Нішияма (США), Савченко В. (Україна), Кусій В. М. (Україна), Куніоши (Японія), Пьотр Вітковскі (Польща).

Також Сенсей Сергій з 2004 року практикує Цигун та відвідує інтенсиви під керівництвом грандмайстра Чжун Юань Цигун Сюі Мінтана (Китай).

Громадська організація «Клуб «Білий Лотос» заснована 25 жовтня 2013 року.

На сьогоднішній день Сергій Андрійович є Членом технічного комітету Федерації Джундокан України та суддею міжнародної категорії з годзю-рю карате.

Сенсей Сергій продовжує активно практикувати карате Годзю-рю, Кобудо, Кеджицу та Цигун, постійно веде тренувальні групи. Громадська організація «Клуб «Білий Лотос» проводить навчання в трьох осередках в Рівному.

Сергій Андрійович Куліш