Новини

Відбувся п’ятий щорічний клубний турнір “Кубок Лотоса”

Цьогоріч, 7 березня, Клуб «Білий Лотос» вже вп’яте зібрав на щорічному відкритому турнірі «Кубок Лотоса» спортсменів з різних куточків України та сусідньої республіки Польща.
240 представників з 18 клубів традиційно зібралися в ГРК «Айвенго», щоб показати свої вміння та визначити найкращих. Спортсмени віком від 4 до 18 років змагалися в таких розділах: ката годзю – рю, ката ренгокай, ката кобудо, шобу куміте, ірікумі дзю, ірікумі го та кенджитсу.
Почесними гостями турніру стали: президент IMAF PL, Trener Kadry Sport Kenjutsu IMAF PL Piotr Witkowski (Польща), Jacek Pieczonka (Sekcja Sztuk Walki “Rondo” Inowroclaw , Польща) та Анжеліка Герман (м.Львів).

Всього на змаганнях було розіграно 106 комплектів нагород. За результатами змагань І місце посів СК «Самурай» (Закарпатська обл., м.Іршава, тренер Віталій Бровдій), ІІ місце вибороли спортсмени клубу «Сінай» (Тернопільська обл., с. Ланцвці, тренер Володимир Попенко), ІІІ місце – клуб «Воїн» (Рівненська обл., м. Костопіль, тренер Юрій Халейко).

Клуб «Білий Лотос» на турнірі представляли 124 спортсмени, які здобули 50 золотих, 57 срібних та 36 бронзових медалей. За традицією, в загальному заліку наш Клуб, як господар турніру, участі не брав. Висловлюємо вдячність керівнику нашого Клубу Сергію Кулішу, а також суддівському корпусу, фотографу Анатолію Шевчуку, батьківському комітету та нашим спонсорам за організацію цього справжнього Свята Карате!

Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам та гостям за справжні емоції та підтримку! До нових зустрічей!