Новини

Відкритий чемпіонат Рівненської області

2 лютого у нашому місті відбувся Відкритий чемпіонат та Першість  Рівненської області з годзю – рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. Цей захід, учасниками якого стали представники 5 команд, гостинно приймала ДЮСШ N 4.

Понад 190 учасників  (команди “Білий Лотос” (Рівне, керівник Сергій Куліш), “Школа карате годзю – рю” (Рівне, керівник Анатолій Гірак), “Воїн” (Костопіль, керівник Юрій Халейко), “Сейкен” (Костопіль, керівник Тимур Рахметов), “Патріот” (Ямпіль, керівник Володимир Попенко)  від 6 до 18 + років демонстрували свою майстерність на 4 татамі, змагаючись у таких розділах: ката годзю-рю (комплекс формально – технічних вправ), командне ката, ката -кобудо,  шобу – куміте (безконтактні поєдинки), ірікумі – дзю (поєдинки з дозованим контактом). Обласний чемпіонат є дуже важливим, адже саме за результатами цих змагань  відбувається відбір спортсменів для участі у чемпіонаті України, який цьогоріч відбудеться у березні в Черкасах. Високий рівень підготовки каратистів, видовищні поєдинки спортсменів не залишили байдужими нікого. Об’єктивне суддівство (головний суддя змагань – суддя Національної категорії Юрій Халейко), чітка організація змагань та злагоджена робота членів обласної Федерації  стали запорукою успішно проведеного чемпіонату.

Особливо хочеться відмітити те, що вперше на чемпіонаті такого рівня у складі суддівського корпусу були й молоді судді Клубу “Білий Лотос”: Луцик Віталій, Луцик Аліна, Кужель Богдан, Куліш Іван, Семенюк Вікторія, Левечко Каміла, Казмірчук Соломія.

За результатами  змагань 1 місце посіла збірна команда м. Рівне, 2 місце команда м. Костопіль, 3 місце здобули спортсмени з м. Ямпіль.

Серед команд, які представляли м.Рівне 1 місце здобули спортсмени Клубу «Білий Лотос» та 2 місце вибороли представники  «Школи карате годзю-рю».

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату!

Бажаємо усім спортсменам нових звершень та перемог!