Новини

XVIII Кубок України з годзю-рю карате.

Завершився XVIII Кубок України з годзю-рю карате, який проходив у Рівному 23-25 листопада. 650 спортсменів (представники 42 клубів) з різних куточків України приїхали показати свою майстерність.
Вихованці клубів “Білий Лотос” (Рівне), “Школа карате Годзю-рю” (Рівне), “Воїн” (Костопіль) та “Сейкен” (Костопіль) представляли на цих змаганнях Рівненську область.

Честь нашого клубу захищали 46 спортсменів, які показали такі результати: 7 золотих, 18 срібних та 9 бронзових медалей! Майже половина наших спортсменів вперше побували на змаганнях такого рівня, на яких змогли спробувати сили, побачити свої сильні та слабкі сторони.

Особливо хочеться відмітити нашого чемпіона Занозовського Олександра, Майстра спорту України, який окрім трьох золотих нагород в розділах ірікумі – дзю та ірікумі – го, отримав Кубок за найкращу техніку у поєдинках з ірікумі – го на XVIII Кубку України з годзю-рю карате!

В загальнокомандному заліку Рівненська область посіла 2 місце серед дорослих та 3 місце серед дітей, кадетів та юніорів серед 18 областей України!

Безумовно, нам ще є над чим працювати, тому бажаємо всім успіхів, наснаги, нових звершень, а переможців щиро вітаємо з їх досягненнями!