Новини

Юні каратеки знову змагалися в Рівному

9 березня 2019 року в Рівному в ГРК “Айвенго” відбувся  Четвертий щорічний  відкритий турнір “Кубок Лотоса”.

Більше 150 спортсменів зі сходу та заходу України змагалися, демонструючи свою майстерність. Представники  6 клубів із Закарпатської, Черкаської та Рівненської областей віком від 4 до 18+ років  мали змогу показати себе у таких розділах: ката годзю – рю, ката ренгокай, ката кобудо, шобу куміте, ірікумі – дзю та ірікумі – го.

За результатами змагань серед гостей турніру  1 місце посіла команда Клубу “Самурай” (керівник Віталій Бровдій, м.Іршава, Закарпатська область), 2 місце виборола збірна команда Клубу “Будокан” (керівник Андрій Мельник, м.Черкаси), 3 місце посіла команда Клубу “Сейкен” (керівник Тимур Рахметов, м.Костопіль, Рівненська область), 4 місце вибороли представники Клубу “Воїн” (керівник Юрій Халейко, м.Костопіль, Рівненська область), 5 місце посіла  команда “Школа карате Ґодзю – рю”(керівник Анатолій Гірак, м. Рівне). За традицією, команда Клубу “Білий Лотос”, як організатор турніру,  участі в загальнокомандному рейтингу не брала.

Свято карате відбулося,  залишивши нагороди переможцям,  а глядачам та вболівальникам – приємні емоції, гарні враження та теплі спогади! Клуб “Білий Лотос” щиро дякує кожному, хто розділив з нами свято!

До зустрічі наступного року на П’ятому ювілейному турнірі “Кубок Лотоса”!