Новини

Клуб “Білий Лотос” щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

За традицією, проводжаючи минулий рік, хочемо оцінити шлях, який ми уже подолали за 5 років існування громадської організації та визначити певні плани на майбутнє.

– Вихованці нашого клубу мають можливість випробовувати свої сили на різноманітних турнірах та чемпіонатах, як обласних, так і всеукраїнських форматів, кращі спортсмени демонструють свої вміння та навички навіть за кордоном.

– У нас є сформована команда збірної клубу, до якої може долучитися кожен спортсмен, якщо у нього є бажання тренуватися і йти далі.

– Восьмеро спортсменів зараховані до національної збірної України з Годзю-Рю карате.

– Кращі з кращих отримують звання “Майстер спорту України”з Годзю-Рю карате, та, звичайно, стають чемпіонами.

І це далеко не всі здобутки нашої організації. Але без вас, без вашої віри та підтримки цього не сталосяб.
Клуб “Білий Лотос” щиро дякує за те , що довіряєте своїх дітей саме нам. На кожному тренуванні в кожну дитину ми вкладаємо по зернині доброти, ввічливості (яка сьогодні так необхідна), а головне сили та впевненості в собі.

У 2019 рік ми готові йти за новими перемогами та новими звершеннями. Адже у нас попереду відкриття нового осередку, який знаходиться за адресою вул.Київська, 36, у приміщенні готелю “Турист”(10 поверх). Новий зал – це нові можливості та більше розвитку, де кожен з вас зможе знайти заняття для себе та своєї дитини.

Об’єднання наших зусиль дадуть змогу розвинути традиційне карате у м. Рівне так, що про нас будуть знати не тільки в Україні. Перспектив завжди багато – головне бажання та віра у те, що в новому році всі бажання здійсняться.
Тож, дорогі, бажаємо вам добра і щастя, міцного здоров’я, сили волі, тепла в душі та віри в себе!
Зі святом! Нехай Новий 2019 рік відкриє в кожному з вас дух чемпіона!

До нових перемог разом з КЛУБ “БІЛИЙ ЛОТОС” С. Куліш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *