Запис на навчання

 

Жодного слова про телефони та комп’ютерні ігри ви не почуєте там, де загартовується дух та тіло маленького самурая — в Доджо, в тренувальному залі, де займаються мистецтвом карате.

Клуб “Білий лотос” проводить набір дітей віком від 5 років у групи з вивчення карате. Тренування відбуваються під керівництвом досвідчених інструкторів, які слідкують за кожним учнем. Керівник клубу, Сергій Андрійович Куліш, складає навчальні плани, контролює тренувальний процес, проводить навчальні семінари, атестовує учнів на екзамені, а також проводить тренування в залі на Гагаріна, 39.

Учні-каратисти не тільки шліфують свою майстерність. В першу чергу спортсмени вчаться володіти своєю волею, опановують витримку, тренують тіло, зміцнюють дух. Тренування відбуваються тричі на тиждень. Є групи як в першу, так і в другу зміну. Тривалість одного тренування близько півтори години. Кожне тренування розпочинається з розминки. Тренувальний процес охоплює базові вправи на покращення техніки, технічні вправи на розвиток комбінаторики та вправи в парах, коли учні вчаться взаємодіяти з колегами.

І не варто думати, що тренування — марудна справа. Навпаки — левова частина навчання відбувається з елементами ігрової взаємодії. Зал наповнений шумом та рухом. Енергія юних каратистів ллється нестримною рікою. А наступного дня, під час відпочинку, дитина наповнюється новими силами, щоб знову бігати, стрибати, рухатись та бути маленьким воїном.

Батьки мають змогу спостерігати невпинний прогрес своїх дітей. З кожним новим місяцем регулярних тренувань ви можете бачити та відчувати як змінюється дитина, як з’являються нові захоплення, нові друзі-однодумці, як характер набуває зрілості та пружності. А двічі на рік дитина має змогу відвідувати загальноклубний навчальний семінар та здобувати черговий рівень майстерності — отримувати спочатку кольорові, а згодом і чорні пояси майстра.

P.S. Наголошую, що з жовтня 2021 року зал на Київській, 36 (готель Турист) працювати не буде. Всі групи переходять до залу на вул. Гагаріна, 39.

 

Подати заявку на навчання

Ви можете записати свою дитину на навчання або навіть записатись самостійно до дорослої групи. Довідкова інформація по тел. (097) 979-14-81, (068) 015-56-82.

Поля позначені зірочкою * є обов'язковими